Trainingen

Voorlopig trainingschema 2019-20


TRSCHEMA_201920

Beschikbaarheid terreinen

  Training in sporthal

GEEN Training vandaag door de aanhoudende regen zijn de velden niet bespeelbaar

Trainingsdata en -uren

categorie => trainer => ploegafgevaardigde => trainingsdagen + uur => terrein

U6 => Gerd Van Aken => Kevin Lauwers => woensdag 14u00 – 15u15 => C1
U7 groen => Robbie de Belder => Guy Dierckx => woensdag 16u00 – 17u30 + vrijdag 17u30 – 19u00 => C1
U7 zwart => Thomas Van der Schraelen => Patrick Roosemont – Philip Van Den Brande => woensdag 16u00 – 17u30 + vrijdag 17u30 – 19u00 => C2
U8 Groen => Patrick Van Roy => Ken Willaert => Dinsdag + Donderdag 17u30 – 19u00 => C1
U8 Zwart => Patrick Van Roy – Wouter Joossens => Mieke Van Pellicom => Dinsdag + Donderdag 17u30 – 19u00 => C1
U9 => Nancy Peeters => Nico Van Der Plas => dinsdag + vrijdag 18u00 – 19u30 => Dinsdag C2 en vrijdag B1
U10 => Maaike Vanderhoeven => Davy Annaert => Maandag 17u30 – 19u00 en woensdag 16u00 – 17u30 => Maandag C2 en woensdag B1-2
U11 => Rudi Vloebergh => Bart Suykens => Dinsdag + Donderdag 17u45 – 19u15 => Dinsdag B1-2 en donderdag C2
U12 => Joachim Ivens => Gunter aerts – Francois Aerts => Maandag 18u00 – 19u30 en woensdag 15u30 – 17u00 => B3-4
U13 zwart => Joachim Ivens => Giovanni Boonen => Maandag 18u00 – 19u30 en woensdag 15u30 – 17u00 => B3-4
U13 groen => Joachim Ivens => Koen de meulder – Dieter Winckelmans => dinsdag + vrijdag 18u00 – 19u30 => B3-4
U15 => Gunter Van Assche – Edy De Groof => Gery Desmedt – Dirk Vermeiren => woensdag en donderdag 18u30 – 20u00 => B1-2
U17 => Patrick Schoeters => Jensen Cools => maandag 19u00 – 20u30 en donderdag 18u00 – 19u30 => maandag B1-2 en donderdag B3-4

Keepers U7 – U8 => Lennert Cools => woensdag 16u00 – 16u45
Keepers U9 – U11 => Lennert Cools => woensdag 16u45 – 18u00

Keepers U12 – U13 => Bart De Raeymaecker => maandag 18u00 – 19u30
Keepers U15 – U17 => Bart De Raeymaecker => donderdag 18u00 – 19u30

Beloften – Jorno Kerremans/Fran├žois Verhoeven Dinsdag en donderdag van 19u45 tot 21u15
Dames – Jonas Van Thienen en Sam D’HertefeltMaandag en woensdag om 20u00 tot 21u30